About

UPDATE: 27. 8. 2016

Zdravíčko! Vítám tě na svém skromném blogu ッ

Mé jméno je Petra alias Papush a blogískový svět obohacuju už od roku 2012, jak si ostatně můžete všimnout v archívu.

POZN.: Některé ze starších článků nejsou zrovna něčím, čím bych se chtěla vyloženě chvástat, ale nechávám je tu pro případné zvědavce a také proto, jelikož každý z nás dospívá, posouvá se a je potřeba si občas připomenout, jak velký kus cesty už máme za sebou, že jo :) #sodeep

Po jemné pauzičce jsem se rozhodla, že je třeba se opět vydat do boje proti dnešní mediální masáži, představám o "ideálním" těle a kráse a HLAVNĚ poruchám příjmu potravy, se kterými se bohužel v dnešní době roztrhl pytel, na který zdá se neexistuje žádná záplata.Dříve jsem žila v domnění, že na takovýto blog je potřeba psát jako anonymní persóna či alter ego, protože kdyby na to někdo přišel, je to přece hrozná ostuda. Přece nemůžu nikam psát, jak jsem trpěla/trpím PPP, co si o mně kdo pomyslí! Postupem času jsem si uvědomila, že je naopak třeba se prezentovat jako já sama, a v hlavě se mi honí spousta WTFs, co jsem si to jako že namlouvala, takže i proto ta změna :)

Sorry za tyhle gify, ale přijdou mi nostalgicky vtipný :D
This is meeeeee!

O ČEM PLKÁM
Jelikož jsem si sama prošla a bohužel stále procházím peklem, které poruchy příjmu potravy představují (a nezasvěcená veřejnost o tom nemá bohužel ani šumák), budu se na blogu nadále věnovat převážně tomuto tématu, jelikož se mi za ta léta dostalo pod kůži a hlavně k srdečnímu orgánu (ostatně věnovala jsem PPP i svou diplomovou práci - ráda nasdílím, pokud bude mít někdo zájem). Sem tam taky napíšu nějaký ten plk plný relevantních úvah a názorů, podělím se o zážitky z cest, sem tam o nějaký zajímavý recept, recenzi nebo něco dalšího "děsně zajímavého" :)

KDO SAKRA JSEM A CO DĚLÁM

Jmenuju se Petra aka Papush (divná přezdívka, long story...), je mi 27 let, jsem narozená ve znamení berana a vyskytuji se v Praze, kde aktuálně pracuji v reklamní agentuře. Vyžívám se v dění na internetech, ve (zdravém) jídle, kettlebellech, inlajnech, cestování a jsem geek tělem i duší.

Jak jsem válčila během svého období s PPP je fakt loooong story, ale třeba to sem nějak sepíšu. 

V případě dotazů nebo připomínek mi neváhejte napsat nebo mě můžete stalkovat na různých internetech, na které najdete odkazy vpravo nahoře  :)

4 komentáře:

 1. Hezký článek, zní tak pozitivně :) Držím ti palce ve tvém snažení!
  Jinak já jsem taky ve znamení berana :) Pozoruješ na sobě nějaké vlastnosti, o kterých se říká, že jsou pro něho typické?
  Chtěla jsem se zeptat (omlouvám se, jestli to tady někde máš, ale nenašla jsem to)... jsi zrzka? Zaujala mě totiž tvoje přezdívka :))

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuju, snad to i pozitivně dopadne! :)
  Beranice jsem jak vystřižená z knížky astrologie :D Jsem energická, ctižádostivá, impulsivní, chci mít všechno hned, jsem dost spontánní a nebojím se prosadit si svou :) Co u Tebe?
  Jinak zrzka jsem, ale ne přírodní, trošku tomu pomáhám ;D

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkně napsané! Držím Ti palce. I já mám tento problém, z extrému do extrému. Ale už chci mít od toho pokoj, sice teď vážím 57, ale chtěla bych se dostat na váhu 50-52! Vypracovat tělo a být prostě jen spokojená! :-)
  Budu Tě podporovat a už jsi v mých "čtených" :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! :) To máme podobný cíl, jen jsi trochu napřed :D Taky si Tě jdu hned přidat :))

   Vymazat

Ráda odpovím na jakýkoli váš názor, připomínku či dotaz. Pochvaly mě potěší a kritika je občas taky třeba :)
Díky,
P. ッ

© 2012-2017 by Papush