3. července 2012

Tak jsem dovlnila...

Já věděla, že to nedopadne! Prostě jsem dostala strach sníst hodně jídla a jedla jsem úplně normálně... Kromě sobotního večera, kdy padlo několik vodek tedy :X Jsem praštěná... Ačkoli jedno kilo tuku zmizelo za ten necelý týden :)
Na sacharidové vlny ještě počkám, chci totiž hlavně dojet Body Revolution a jíst normálně, experimentovat v kuchyni, péct a hlavně si užívat léta a ne být mrzutá, že nemůžu něco dělat či podnikat s přáteli, protože nesmím jíst. 6 kilo je stále přede mnou a nejlépe se mi hubne stejně pravidelným a vyváženým stravováním a cvičením. Hlavně mě to baví a chci se pořádně hecnout, a bez sacharidů neudělám ani klik :D
Jídelníček si skládám klasicky na kalorických tabulkách a baví mě to :)
Tady je ten dnešní:

Snídaně: ovesná kaše (30g vloček, jogurt Jogobella light)
Svačina: Sportness 32 tyčinka, 1 Bebe DR brusinková
Oběd: rustikální houska, 2 pl. šunky, 2 pl. 20% Eidamu, 250g rajčátek
Svačina: WPC borůvkový protein s mlékem, 1 Bebe DR brusinková
Večeře: 3 ks Fitness Brownies, tvaroh s malinami (na ozdodu)

Včera jsem i stihla upéct Fitness Brownies podle ronnie.cz a dost se povedly! Navíc díky snížené pracovní morálce tenhle týden (všichni mají totiž dovolenou a moc nás tu není) mám čas hledat na netu recepty atd. a už mám naplánováno, co si všechno uvařím a upeču :))
Dneska večer mě čeká Workout 4 od Jillian a ráda bych šla konečně běhat, ale ty věčné bouřky mi to nějak nepřejí :( Musím pořádně trénovat na 1. září na Nike Run Prague, zatím běhám totiž jen 7 km a trasa běhu je 10. Ale to půjde!
A nehorázně se těším na prodloužený víkend, juhůůů!!!

Přeji Vám všem krásný den :))

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ráda odpovím na jakýkoli váš názor, připomínku či dotaz. Pochvaly mě potěší a kritika je občas taky třeba :)
Díky,
P. ッ

© 2012-2016 by Papush