31. července 2012

New Start... Again and Finally!!!

Tak a je to tu znovu...

Než jsem stačila začít, skončila jsem a začínám znovu. Potkalo mě totiž hrozné štěstí v osobním životě, takže jsem za poslední týdny nebyla schopná nic dělat. Můj (ne)přítel, se kterým jsem zase tak nějak byla, začal chodit s mou kamarádkou. Z toho mě chytl moudrák č. 4, takže jsem strávila několik hodin u zubařky, když mi ho vyřezávala. Samozřejmě mi otekla tvář, nebyla jsem schopná nic jíst, ani nic dělat pod vlivem všech brufenů a jiných s*aček, s prominutím. Když mi to přišlo k sobě, padla na mě hrozná depka a jak jinak ji v mém případě léčit než zmrzlinou, čokoládou a sebelitováním se, že :/ Prostě jsem byla úplně mimo...
Jak jsem tak v neděli opět ležela a zírala do stropu a litovala se, naštvala jsem se na sebe a řekla si, že takhle to prostě dál nejde! 
Prostě se sebou musím něco dělat! Hlavně se přestat trápit kvůli těm dvěma a nechat to plavat. Musím především pracovat na sobě a tohle ani nic jiného mě nezastaví! Začala jsem plánovat vzorné jídelníčky a taky to, že pro jednou dokončím celý cvičební program. Oblíbila jsem si Jill a Ripped in 30, takže jsem začala a taky to dokončím prostě! 8) A taky musím zapracovat na tom běhu, jinak se 1. září znemožním před celou Prahou! Ve středu a v sobotu budu tedy ještě navíc chodit běhat :)

Koupila jsem si taky nový spalovač, na který jsem slyšela jen samé ódy, tak jsem zvědavá, jestli bude fungovat. Jmenuje se Fat Stove Gel, jedná se o český výrobek a info a diskuzi k němu najdete třeba tady.

Chuťově je teda odporný, ale výsledky prý stojí za to. Hodně lidí tam píše, že doporučená dávka na ně byla příliš. Bála jsem se proto dávat si před cvičením celých 50 ml a dala si jen 35. Nic jako nával energie ani potřebu jít hned něco dělat jsem tedy neměla, zaznamenala jsem při cvičení jen to, že se víc potím. Je to zvláštní, že to na mě nezabíralo jako na ostatní. Kafe vůbec nepiju a když si ho jednou za čas dám, tak mě fakt nakopne. Možná to bylo tím, že jsem byla dost unavená, přeci jen jsem toho za poslední dny moc nenaspala a na nohou jsem byla od půl šesté... Fakt nevím :/ Nemá někdo nějaké zkušenosti?
Taky mi dorazila konečně mnou vytoužená digitální kuchyňská váha, takže teď budu poctivě vážit, jupííí :))

Dnešní jídelníček je takovýto:
 • Snídaně: Ovesná malinová kaše s agáve sirupem - 286 kcal
 • Svačina: Proteinová tyčinka Sportness 32 - 180 kcal
 • Oběd: Rustikální houska, salát s balkánským sýrem - 347 kcal
 • Svačina: Ovofit jahoda, hrst mandlí - 219 kcal
 • Večeře:  Banánovo-proteinový shake - 301 kcal
 • Celkem: 5582 kj: 88g B, 154g S, 30g T
Cvíčo: Ripped in 30 - Level 1
Ráno bych měla přidat ještě něco k jídlu, jinak myslím, že na pracovní den celkem dobré :)

Přeji Vám všem krásný a slunečný den plný pohody! Pokud můžete, užívejte krásného počasí, jak jen to jde! :)
A. G. 

2 komentáře:

 1. Jídelníček docela pěkný, ale ráno bych něco přidala ;) Držím palce, ať se Ti to všechno povede! S Jillian cvičím taky, ale ještě jsem nikdy žádnej program do konce nedotáhla, nebaví mě cvičit pořád to samý dokola, tak si to různě kombinuju. A obdivuju všechny, kteří tu jednotvárnost vydrželi! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Taky se mi bude těžko zvykat na rutinu, ale snad to bude stát za to :)) U jedné slečny na blogu jsem viděla její proměnu po tomhle programu a hrozně mě to inspirovalo, tak se hrozně těším!!! :)

   Vymazat

Ráda odpovím na jakýkoli váš názor, připomínku či dotaz. Pochvaly mě potěší a kritika je občas taky třeba :)
Díky,
P. ッ

© 2012-2016 by Papush